WLS28CR285XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WLS28CR285XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: WLS28 Work Light Strip; Length: 285mm ; Voltage:, 18448
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WLS28CR285XQ BANNER ENGINEERING
    WLS28CR285XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WLS28CR285XQ is described as WLS28 Work Light Strip; Length: 285mm ; Voltage:, 18448. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ