WLS28-2XW285XPB BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WLS28-2XW285XPB
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Work Light, Strip, 285mm, 650 Lumens, Stand-Alone w/PB, 12-30VDC, 2m, 87947
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WLS28-2XW285XPB BANNER ENGINEERING
    WLS28-2XW285XPB is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WLS28-2XW285XPB is described as Work Light, Strip, 285mm, 650 Lumens, Stand-Alone w/PB, 12-30VDC, 2m, 87947. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE