WLS28-2CW850SQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WLS28-2CW850SQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Work Light, Strip, 850mm, 1950 Lumens, Sealed/Casc, No PB, 12-30VDC, M12, 87895
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WLS28-2CW850SQ BANNER ENGINEERING
    WLS28-2CW850SQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WLS28-2CW850SQ is described as Work Light, Strip, 850mm, 1950 Lumens, Sealed/Casc, No PB, 12-30VDC, M12, 87895. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM