WLS28-2CW710XPBQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WLS28-2CW710XPBQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Work Light, Strip, 710mm, 1625 Lumens, S/A & Casc. w/PB, 12-30VDC, M12, 87806
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WLS28-2CW710XPBQ BANNER ENGINEERING
    WLS28-2CW710XPBQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WLS28-2CW710XPBQ is described as Work Light, Strip, 710mm, 1625 Lumens, S/A & Casc. w/PB, 12-30VDC, M12, 87806. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"