WLS28-2CW430XPBQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WLS28-2CW430XPBQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Work Light, Strip, 430mm, 975 Lumens, S/A & Casc. w/PB, 12-30VDC, M12, 87804
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WLS28-2CW430XPBQ BANNER ENGINEERING
    WLS28-2CW430XPBQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WLS28-2CW430XPBQ is described as Work Light, Strip, 430mm, 975 Lumens, S/A & Casc. w/PB, 12-30VDC, M12, 87804. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE