WLS28-2CW145SQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WLS28-2CW145SQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Work Light, Strip, 145mm, 325 Lumens, Sealed/Casc, No PB, 12-30VDC, M12, 87890
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WLS28-2CW145SQ BANNER ENGINEERING
    WLS28-2CW145SQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WLS28-2CW145SQ is described as Work Light, Strip, 145mm, 325 Lumens, Sealed/Casc, No PB, 12-30VDC, M12, 87890. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE