WLS28-2CGR-1130DXQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WLS28-2CGR-1130DXQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Light Strip, LED, Green/Red, 1130mm, 12-30VDC, Diffuse Window, M12, 800728
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WLS28-2CGR-1130DXQ BANNER ENGINEERING
    WLS28-2CGR-1130DXQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WLS28-2CGR-1130DXQ is described as Light Strip, LED, Green/Red, 1130mm, 12-30VDC, Diffuse Window, M12, 800728. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE, NYLON
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"