WLB32ZC570PBQM BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WLB32ZC570PBQM
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Light Bar, LED, 570mm Long, 1200 Lumens, 85-264VAC, Switched, Cascadable, 87490
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about WLB32ZC570PBQM BANNER ENGINEERING
    WLB32ZC570PBQM is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the General LEDs category. WLB32ZC570PBQM is described as Light Bar, LED, 570mm Long, 1200 Lumens, 85-264VAC, Switched, Cascadable, 87490. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"