WLB32C1130PBQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WLB32C1130PBQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: LED Light Bar, Industrial, White, 2400 Lumens, 12-30VDC, 1130mm Long, M12, 87484
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WLB32C1130PBQ BANNER ENGINEERING
    WLB32C1130PBQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WLB32C1130PBQ is described as LED Light Bar, Industrial, White, 2400 Lumens, 12-30VDC, 1130mm Long, M12, 87484. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE