WLAW275X180L11Q BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WLAW275X180L11Q
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Area Light, Work, LED, White, 275mm x 180mm, 12-30VDC, IP69K, Euro QDC, 18245
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WLAW275X180L11Q BANNER ENGINEERING
    WLAW275X180L11Q is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WLAW275X180L11Q is described as Area Light, Work, LED, White, 275mm x 180mm, 12-30VDC, IP69K, Euro QDC, 18245. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE