WL50SWL5Q BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WL50SWL5Q
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Work Light, White LED, 50mm Dia, 5 Deg, 295 Lumens, Black, 12-30VDC, M12, 18743
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WL50SWL5Q BANNER ENGINEERING
    WL50SWL5Q BANNER ENGINEERING
    WL50SWL5Q is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WL50SWL5Q is described as Work Light, White LED, 50mm Dia, 5 Deg, 295 Lumens, Black, 12-30VDC, M12, 18743. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V