WL50F-2PB BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WL50F-2PB
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Work Light, Cool White, 50mm, On-Off Switch, 12-30VDC, 2m Cable, 85372
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WL50F-2PB BANNER ENGINEERING
    WL50F-2PB BANNER ENGINEERING
    WL50F-2PB is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WL50F-2PB is described as Work Light, Cool White, 50mm, On-Off Switch, 12-30VDC, 2m Cable, 85372. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK