T30UDPAQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: T30UDPAQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: DUAL-DISCRETE T30U SERIES PROXIMITY MODE RANGE 150 MM TO 1 M INPUT 12-24V D
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about T30UDPAQ BANNER ENGINEERING
    T30UDPAQ BANNER ENGINEERING
    T30UDPAQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Sensors category. T30UDPAQ is described as DUAL-DISCRETE T30U SERIES PROXIMITY MODE RANGE 150 MM TO 1 M INPUT 12-24V D. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM