SLM80N6Q BANNER ENGINEERING
  • Part Number: SLM80N6Q
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Sensor, Slot, Metal, 80mm Range, 10-30VDC, NPN, 3 Pin Pico QD, 74984
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SLM80N6Q BANNER ENGINEERING
    SLM80N6Q BANNER ENGINEERING
    SLM80N6Q is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Sensors category. SLM80N6Q is described as Sensor, Slot, Metal, 80mm Range, 10-30VDC, NPN, 3 Pin Pico QD, 74984. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD