S22LGRYPQ BANNER ENGINEERING
  • More about S22LGRYPQ BANNER ENGINEERING
    S22LGRYPQ BANNER ENGINEERING
    S22LGRYPQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Panel Mount Indicators category. S22LGRYPQ is described as Indicator Light, 22mm, Green/Red/Yellow, 10-30VDC, PNP, M12, 86103. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS