S18LGYXN BANNER ENGINEERING
  • More about S18LGYXN BANNER ENGINEERING
    S18LGYXN BANNER ENGINEERING
    S18LGYXN is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Panel Mount Indicators category. S18LGYXN is described as S18 EZ-LIGHT - 18 mm - IP67 ; Two Color: Green Yel, 25027. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM