S18LGRXPQP BANNER ENGINEERING
  • More about S18LGRXPQP BANNER ENGINEERING
    S18LGRXPQP BANNER ENGINEERING
    S18LGRXPQP is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Panel Mount Indicators category. S18LGRXPQP is described as Indicator Light, 18mm, Green/Red, 10-30VDC, PNP, 6" M12 Pigtail, 21341. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"