QS12VP6CV20 W/30 BANNER ENGINEERING
  • Part Number: QS12VP6CV20 W/30
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Sensor, Photoelectric, 20mm Focal Point, 10-30VDC, 30 FT, PVC, 58655
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about QS12VP6CV20 W/30 BANNER ENGINEERING
    QS12VP6CV20 W/30 is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Sensors category. QS12VP6CV20 W/30 is described as Sensor, Photoelectric, 20mm Focal Point, 10-30VDC, 30 FT, PVC, 58655. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM