Q20NFF100QPMA BANNER ENGINEERING
  • Part Number: Q20NFF100QPMA
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Q20NFF100QPMA NPN 100MM PUR EURO 4-PIN 6 IN PIGTAI, 78178
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about Q20NFF100QPMA BANNER ENGINEERING
    Q20NFF100QPMA is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Sensors category. Q20NFF100QPMA is described as Q20NFF100QPMA NPN 100MM PUR EURO 4-PIN 6 IN PIGTAI, 78178. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V