Q12AB6FF50Q BANNER ENGINEERING
  • Part Number: Q12AB6FF50Q
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Sensor, World-Beam, 50mm Cutoff Range, 10-30VDC Input, LO Output, 1 NPN/1 PNP
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about Q12AB6FF50Q BANNER ENGINEERING
    Q12AB6FF50Q BANNER ENGINEERING
    Q12AB6FF50Q is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Sensors category. Q12AB6FF50Q is described as Sensor, World-Beam, 50mm Cutoff Range, 10-30VDC Input, LO Output, 1 NPN/1 PNP. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V