Q12AB6FF30Q5 BANNER ENGINEERING
  • Part Number: Q12AB6FF30Q5
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Diffuse PE Sensor Maximum of 30mm Detection Range, NPN, PNP Output, Block Style
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about Q12AB6FF30Q5 BANNER ENGINEERING
    Q12AB6FF30Q5 is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Sensors category. Q12AB6FF30Q5 is described as Diffuse PE Sensor Maximum of 30mm Detection Range, NPN, PNP Output, Block Style. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK