PITA43TMB5M80X30 BANNER ENGINEERING
  • More about PITA43TMB5M80X30 BANNER ENGINEERING
    PITA43TMB5M80X30 is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Uncategorized Fiber Optics category. PITA43TMB5M80X30 is described as Plastic Fiber Opposed Mode; Core Dia.:1 mm; Fibe, 17085. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Uncategorized Fiber Optics from all manufacturers
    ---> Fiber Optics by sub category
  • More About  Uncategorized Fiber Optics
    Uncategorized Fiber Optics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE