PIT6200UMTX2 BANNER ENGINEERING
  • More about PIT6200UMTX2 BANNER ENGINEERING
    PIT6200UMTX2 is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Uncategorized Fiber Optics category. PIT6200UMTX2 is described as Plastic Fiber Opposed Mode; Core Dia.:1.5 mm; Fi, 56368. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Uncategorized Fiber Optics from all manufacturers
    ---> Fiber Optics by sub category
  • More About  Uncategorized Fiber Optics
    Uncategorized Fiber Optics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM