PIRS1X166UMAL25 BANNER ENGINEERING
  • Part Number: PIRS1X166UMAL25
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Sensor, Plastic Fiber Optic, Opposed Mode, 16 x 0.25mm Core Dia, 2m, 30904
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PIRS1X166UMAL25 BANNER ENGINEERING
    PIRS1X166UMAL25 is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Sensors category. PIRS1X166UMAL25 is described as Sensor, Plastic Fiber Optic, Opposed Mode, 16 x 0.25mm Core Dia, 2m, 30904. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM