PIPS61.5UMSQMAP BANNER ENGINEERING
  • More about PIPS61.5UMSQMAP BANNER ENGINEERING
    PIPS61.5UMSQMAP is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Uncategorized Fiber Optics category. PIPS61.5UMSQMAP is described as Plastic Fiber Opposed Mode; Core Dia.:1.5 mm; Fi, 51836. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Uncategorized Fiber Optics from all manufacturers
    ---> Fiber Optics by sub category
  • More About  Uncategorized Fiber Optics
    Uncategorized Fiber Optics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM