PDIT26TP5 BANNER ENGINEERING
  • More about PDIT26TP5 BANNER ENGINEERING
    PDIT26TP5 BANNER ENGINEERING
    PDIT26TP5 is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Uncategorized Fiber Optics category. PDIT26TP5 is described as Plastic Fiber Opposed Mode; Core Dia.:0.5 mm; Fi, 65908. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Uncategorized Fiber Optics from all manufacturers
    ---> Fiber Optics by sub category
  • More About  Uncategorized Fiber Optics
    Uncategorized Fiber Optics
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM