PDIS415UM35MSD50 BANNER ENGINEERING
  • More about PDIS415UM35MSD50 BANNER ENGINEERING
    PDIS415UM35MSD50 is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Uncategorized Fiber Optics category. PDIS415UM35MSD50 is described as Plastic Fiber Opposed Mode; Core Dia.:1 mm; Fibe, 65923. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Uncategorized Fiber Optics from all manufacturers
    ---> Fiber Optics by sub category
  • More About  Uncategorized Fiber Optics
    Uncategorized Fiber Optics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ