LEDWLB435XW6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDWLB435XW6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light-Linear Back Light 435mm; Voltage: 24V, 29679
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDWLB435XW6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDWLB435XW6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDWLB435XW6-XQ is described as Vision Light-Linear Back Light 435mm; Voltage: 24V, 29679. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM