LEDWLA870XD6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDWLA870XD6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light - 870 mm Linear Array - IP50; 36 High, 12867
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDWLA870XD6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDWLA870XD6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDWLA870XD6-XQ is described as Vision Light - 870 mm Linear Array - IP50; 36 High, 12867. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM