LEDWA70SSD5-PQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDWA70SSD5-PQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light - 70 mm Area with Potentiometer; IP68, 16239
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDWA70SSD5-PQ BANNER ENGINEERING
    LEDWA70SSD5-PQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDWA70SSD5-PQ is described as Vision Light - 70 mm Area with Potentiometer; IP68, 16239. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM