LEDUV395S50L5 BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDUV395S50L5
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light: 50 mm Spot Light; ; Voltage: 12-30Vd, 25209
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDUV395S50L5 BANNER ENGINEERING
    LEDUV395S50L5 is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDUV395S50L5 is described as Vision Light: 50 mm Spot Light; ; Voltage: 12-30Vd, 25209. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"