LEDUV395LA870XP6-PLQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDUV395LA870XP6-PLQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light: 870 mm Linear Array - IP50; Dimmable, 20339
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDUV395LA870XP6-PLQ BANNER ENGINEERING
    LEDUV395LA870XP6-PLQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDUV395LA870XP6-PLQ is described as Vision Light: 870 mm Linear Array - IP50; Dimmable, 20339. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE