LEDUV395LA870XG6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDUV395LA870XG6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light: 870 mm Linear Array - IP50; 36 High, 19931
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDUV395LA870XG6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDUV395LA870XG6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDUV395LA870XG6-XQ is described as Vision Light: 870 mm Linear Array - IP50; 36 High, 19931. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP