LEDUV395LA580XP6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDUV395LA580XP6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light: 580 mm Linear Array - IP50; 24 High, 19927
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDUV395LA580XP6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDUV395LA580XP6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDUV395LA580XP6-XQ is described as Vision Light: 580 mm Linear Array - IP50; 24 High, 19927. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM