LEDUV395LA580XD6-PHQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDUV395LA580XD6-PHQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light: 580 mm Linear Array - IP50; Dimmable, 20336
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDUV395LA580XD6-PHQ BANNER ENGINEERING
    LEDUV395LA580XD6-PHQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDUV395LA580XD6-PHQ is described as Vision Light: 580 mm Linear Array - IP50; Dimmable, 20336. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA