LEDUV395LA580SSP6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDUV395LA580SSP6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light: 580 mm Linear Array - IP68 Stainless, 20422
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDUV395LA580SSP6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDUV395LA580SSP6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDUV395LA580SSP6-XQ is described as Vision Light: 580 mm Linear Array - IP68 Stainless, 20422. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"