LEDUV395LA290XP6-PLQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDUV395LA290XP6-PLQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light: 290 mm Linear Array - IP50; Dimmable, 19850
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDUV395LA290XP6-PLQ BANNER ENGINEERING
    LEDUV395LA290XP6-PLQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDUV395LA290XP6-PLQ is described as Vision Light: 290 mm Linear Array - IP50; Dimmable, 19850. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"