LEDUV395LA290SSG6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDUV395LA290SSG6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light: 290 mm Linear Array - IP68 Stainless, 20403
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDUV395LA290SSG6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDUV395LA290SSG6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDUV395LA290SSG6-XQ is described as Vision Light: 290 mm Linear Array - IP68 Stainless, 20403. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK