LEDUV395LA290AP6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDUV395LA290AP6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light: 290 mm Linear Array - IP68; 12 High, 19941
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDUV395LA290AP6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDUV395LA290AP6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDUV395LA290AP6-XQ is described as Vision Light: 290 mm Linear Array - IP68; 12 High, 19941. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH