LEDUV395LA145XP6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDUV395LA145XP6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light: 145 mm Linear Array - IP50; 6 High I, 19917
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDUV395LA145XP6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDUV395LA145XP6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDUV395LA145XP6-XQ is described as Vision Light: 145 mm Linear Array - IP50; 6 High I, 19917. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE