LEDUV395A70SSP5-PQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDUV395A70SSP5-PQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light: 70 mm Area with Potentiometer; IP68, 25314
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDUV395A70SSP5-PQ BANNER ENGINEERING
    LEDUV395A70SSP5-PQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDUV395A70SSP5-PQ is described as Vision Light: 70 mm Area with Potentiometer; IP68, 25314. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK