LEDUV395A70AG5-PQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDUV395A70AG5-PQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light: 70 mm Area with Potentiometer; IP68, 19906
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDUV395A70AG5-PQ BANNER ENGINEERING
    LEDUV395A70AG5-PQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDUV395A70AG5-PQ is described as Vision Light: 70 mm Area with Potentiometer; IP68, 19906. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"