LEDRA80X80W BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDRA80X80W
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: PresencePLUS 80 X 80 mm Area Light; Visible Red LE, 69905
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about LEDRA80X80W BANNER ENGINEERING
    LEDRA80X80W BANNER ENGINEERING
    LEDRA80X80W is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the General LEDs category. LEDRA80X80W is described as PresencePLUS 80 X 80 mm Area Light; Visible Red LE, 69905. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM