LEDRA70XD5-XM BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDRA70XD5-XM
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light - 70 mm Area; 5 High Intensity Red LE, 15729
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDRA70XD5-XM BANNER ENGINEERING
    LEDRA70XD5-XM is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDRA70XD5-XM is described as Vision Light - 70 mm Area; 5 High Intensity Red LE, 15729. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE