LEDILA580XD6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDILA580XD6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light - 580 mm Linear Array - IP50; 24 High, 14970
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDILA580XD6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDILA580XD6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDILA580XD6-XQ is described as Vision Light - 580 mm Linear Array - IP50; 24 High, 14970. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"