LEDILA580SSP6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDILA580SSP6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light - 580 mm Linear Array - IP68; 24 High, 15055
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDILA580SSP6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDILA580SSP6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDILA580SSP6-XQ is described as Vision Light - 580 mm Linear Array - IP68; 24 High, 15055. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK