LEDIA80X80M BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDIA80X80M
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: PresencePLUS 80 X 80 mm Area Light; Infrared LED 2, 72280
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about LEDIA80X80M BANNER ENGINEERING
    LEDIA80X80M BANNER ENGINEERING
    LEDIA80X80M is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the General LEDs category. LEDIA80X80M is described as PresencePLUS 80 X 80 mm Area Light; Infrared LED 2, 72280. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A