LEDGLA580XD6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDGLA580XD6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light - 580 mm Linear Array - IP50; 24 High, 14974
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDGLA580XD6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDGLA580XD6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDGLA580XD6-XQ is described as Vision Light - 580 mm Linear Array - IP50; 24 High, 14974. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE