LEDGLA435XP6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDGLA435XP6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light - 435 mm Linear Array - IP50; 18 High, 12836
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDGLA435XP6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDGLA435XP6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDGLA435XP6-XQ is described as Vision Light - 435 mm Linear Array - IP50; 18 High, 12836. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE