LEDGLA1160XP6-XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDGLA1160XP6-XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Vision Light - 1160 mm Linear Array - IP50; 48 Hig, 14986
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LEDGLA1160XP6-XQ BANNER ENGINEERING
    LEDGLA1160XP6-XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. LEDGLA1160XP6-XQ is described as Vision Light - 1160 mm Linear Array - IP50; 48 Hig, 14986. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V